Masérka

Jana

Narodila jsem se ve znamení Raka, v ascendentu Štíra. Miluju přírodu, její klid, kouzlo a krásu v každém ročním období. V meditačním centru Lažánky mě oslovily rituály poprvé. Začala jsem se o ně zajímat a samy ke mě přicházely více a více. Snad právě proto se věnuji nejvíce ve svém volném čase rituálním masážím, kde uctívám samotnou podstatu bytí, božskou nádheru lidského těla a jedinečnost přítomného okamžiku.

Moje masáže jsou jemné, konejšivé, plné lásky a porozumění.

Masážím se věnuji od roku 2011 ( Libor Štiplák Mavo, Dexter Praha, John Hawken, Lažánky ). Jóga mě baví přibližně od roku 2009 ( roční kurz Hatha jógy - manželé Knaislovi, jógová terapie, Mohendžodáro , pobyt v Indii.

Tanec je moje přirozenost pohybu, v dětství mě maminka dala na balet.

Marie

Sportovním masážím jsem se věnovala několik let. Tantru jsem objevila nejdříve jako klientka a byla jsem její mocností a účinky ohromená. Začala jsem se jí tedy věnovat profesionálně. Vnímám ji především jako uctívání samotného Božství v nás, napojení se sama na sebe a zastavení se v časoprostoru.

Narodila jsem se ve znamení Vah , v ascendentu Lva.

Miluju přírodu, všechny její proměny. Ráda cestuji a objevuji nové věci.

Shaili

Masážemi se zabývám již několik let. Baví mě hrát si s doteky, kombinovat různé techniky z Ajurvédy, havajských masáží a pracovat s Reiki energií.

Tantrická masáž je pro mě magickým rituálem, díky kterému se i já dostanu do stavu hluboké , posvátné relaxace. Je to jako smyslný tanec. Pokud chcete probudit všechny své smysly a zároveň zažít něco nepoznaného, jste na správné adrese.